« zpět

FOTOEXPEDICE

Monumentální fotografická akce

DATUM KONÁNÍ: 07.09.2018 až 16.9.2018
MÍSTO KONÁNÍ: Slovinsko

Obsah Fotogalerie O přednášejícím

FOTOEXPEDICE je desetidenní fotografická akce plná epických aranžovaných focení, skvělých modelů a neopakovatelných zážitků.

Rozhodli jsme se tentokrát formátem co nejvíc přiblížit našim vlastním fotografickým cestám. Hlavně v tom, že se nebudeme ničím neomezovat. Vzali jsme témata, která bychom chtěli sami zrealizovat. Umístili je na nejlepší lokace, které nás napadly. Přidali hromadu špičkových modelů, kostýmy z Barrandova a plný kufr techniky. Výsledek posuďte sami.

Počet míst: 12
Počet volných míst: 0

 

Letošní FOTOEXPEDICE bude uzavřená akce. Desetidenní jízda, určená pro malou skupinu fotografů. Odehrávat se bude ve Slovinském národním parku Triglav. Tam budeme mít základnu, odkud budeme vyjíždět na lokace. Čekají nás vysoké hory, křišťálově čistá jezera, vodopády, tajemné lesy i soutěsky. Krom toho se stihneme podívat do Škocjanských jeskyní, jednoho z největších jeskynních komplexů Evropy a památky UNESCO. Na závěr pak Plitvická jezera. Prostě jeden velký, nekončící fotografický orgasmus.


Focení se bude víc než kdy jindy podobat našim vlastním expedicím. Před každým focením budeme plánovat, připravovat a zkoušet svícení. Proč? Protože produkce budou tentokrát opravdu monumentální. Vícero modelů, propracované dobové kostýmy, připravené lokace a rekvizity. A stejně monumentální budou nakonec i vaše fotky…a zážitky. Jestli jste si někdy chtěli vyzkoušet, jaké to je ocitnout se na naší fotografické expedici (ovšem bez vší nejistoty a stresu okolo), nenechte si letošní akci ujít.

 

Pro koho je FOTOEXPEDICE určena?

Expedice je uzavřená akce, určená pro zkušenější fotografy, kteří už znají a chápou náš systém práce (příběh->storyboard->produkce->focení->postprodukce) a chtěli by si vyzkoušet opravdu velká a zajímavá focení. Je také pro všechny, kdo se nebojí nových (a náročných) výzev a jsou připraveni posouvat hranice toho, co si mysleli že dokážou. Samozřejmě s naší pomocí.


Praktické informace:

FOTOEXPEDICE se bude konat v termínu 7.-16. září 2018 ve Slovinském národním parku Triglav. V ceně je ubytování v horské chatě (kterou budeme mít pouze pro sebe), plná penze a veškerá fotografická produkce. V ceně naopak není doprava na místo a na lokace v průběhu akce. Pokud o to budete mít zájem, tak před začátkem akce zorganizujeme sdílení aut, takže další náklady nebudou nijak dramatické.

Podmínky účasti:

Expedice je určená pro zkušenější fotografy. Vyhrazujeme si právo účastníka bez udání důvodu odmítnout. FOTOEXPEDICI je možné uhradit na dvě splátky za stejných podmínek jako naše ostatní semináře.

Galerie:

iv-nike-magic
iv-LGSparta_1270x7004-sm
iv-kluk
iv-adler-11-newyork
iv-adler-1-letadlo
iv-adler-2-letadlo
iv-carte-noire
iv-philippine-2-final
iv-honza-final
iv-saman-final
iv-babicky-final
iv-dali-final
iv-sheshadri-final
iv-fei-final
iv-philippine-final
iv-jezero-final
iv-pm-2010-1
iv-livducci
iv-dv-beauty
iv-03
iv-02
iv-04
iv-little-girl-blue
iv-dolce-vita-painting-cover
iv-dolce-vita-painting-1
iv-dv-superdiva-03
iv-moonlight
iv-harpers-bazaar-1
iv-harpers-bazaar-2
iv-dv-les-01
iv-dv-les-03

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper's Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

web: stanislavpetera.net

34.900 Kč
(1.370 EUR)
včetně DPH
obsazeno
 

Academy / Semináře / FOTOEXPEDICE