« zpět

Intenzivní výcvik: Finální úpravy

Mistrovství v postprodukci

DATUM KONÁNÍ: 28.05.2018 až 30.5.2018
MÍSTO KONÁNÍ: Praha

Obsah Fotogalerie O přednášejícím

Jestli vás zajímá, co přesně odlišuje dobré tónování od skvělého, a proč jsou některé fotky světových fotografů dokonalé už na první pohled (a ty vaše ne), mám pro vás pár odpovědí. Drtivá většina úspěchu je schovaná v posledních deseti minutách, které fotce věnujete. A  tenhle seminář bude o tom, jak to udělat správně a vytvořit si vlastní skvělý rukopis, rozpoznatelný na první pohled.


Počet volných míst: 0

Obsah semináře

Barva

Budeme se věnovat třem hlavním tématům. Nejdůležitější je barevné tónování. Fáze úprav, kdy můžete fotku buď zabít, nebo z ní udělat mistrovské dílo. Barvám se budeme věnovat celý den a na desitkách příkladů proložených teorií si sami vyzkoušíte, jak je tónování snadné. Když vám ho někdo vysvětlí.

 

Částicové a světelné efekty

Druhé téma jsou světelné a částicové efekty. Jak fungují a jak je udělat správně. Věnovat se budeme nejprve světlu, potom částicím. Zjistíte, že velmi nenápadné změny mohou fotku úplně změnit.

 

Atmosferické jevy

Poslední téma jsou atmosferické jevy. Naučíte se. jak vyrobit zcela uvěřitelný sníh, déšť, mlhu nebo vítr. Včetně interakcí s prostředím, takže budeme vyrábět i kaluže a sněhuláky :)

 

O semináři:

Cílem semináře je, abyste se naučili do fotek vdechnout život, pohyb, barvy a současně si vytvořili zajímavý rukopis, který divák pozná na první pohled. Seminář je omezený na pokročilejší uživatele a máme omezený počet míst. Tím budeme mít dost času i prostoru se tématům věnovat do detailu a všechno si i procvičit, aniž bychom se museli zdržovat základy.

 

Praktické informace:

Seminář se bude konat v termínu 28. - 30. května 2018. Začínáme každý den v 9.30, končíme v 17h. Cena nezahrnuje dopravu, ubytování a stravu. Budete potřebovat vlastní počítač, Lightroom/Capture One a Photoshop. Počet míst na tomto workshopu je omezen.

Galerie:

iv-nike-magic
iv-LGSparta_1270x7004-sm
iv-kluk
iv-adler-11-newyork
iv-adler-1-letadlo
iv-adler-2-letadlo
iv-carte-noire
iv-philippine-2-final
iv-honza-final
iv-saman-final
iv-babicky-final
iv-dali-final
iv-sheshadri-final
iv-fei-final
iv-philippine-final
iv-jezero-final
iv-pm-2010-1
iv-livducci
iv-dv-beauty
iv-03
iv-02
iv-04
iv-little-girl-blue
iv-dolce-vita-painting-cover
iv-dolce-vita-painting-1
iv-dv-superdiva-03
iv-moonlight
iv-harpers-bazaar-1
iv-harpers-bazaar-2
iv-dv-les-01
iv-dv-les-03

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper's Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

web: stanislavpetera.net

5.990 Kč
(239 EUR)
včetně DPH
obsazeno
 

Academy / Semináře / Intenzivní výcvik: Finální úpravy