« zpět

Profesionální Postprodukce: Zdroje #4

Splněný sen retušéra počtvrté

Obsah O přednášejícím Hodnocení uživatelů Recenze

Znáte to. Máte vymyšlenou dokonalou montáž z druhé světové války. Epickou leteckou bitvu. Nebo automobilové závody. Ale jako na potvoru nemůžete najít fobrou fotku stíhačky. Nebo aut. A to je přesně chvíle, kdy vám pomohou nové Zdroje.

Tentokrát jsme se zaměřili na techniku. Všechnu, ke které jsme se dostali. Objeli jsme za vás více než patnáct různých muzejí. Muzea techniky, muzea lokomotiv, muzea vojenství. Zemědělské i Národní Technické muzeum. A hromadu dalších. A nafotili jsme všechno, co jsme tam našli. Malá auta, velká auta, sportovní auta, nákladní auta. Kola, motorky, vlaky, tramvaje, letadla. I pluhy. A kulomety, meče, brnění i kuše.

Vojenská technika


Prostě všechno, co byste mohli kdy potřebovat na zabydlení vaší montáže technikou. Ze všech možných úhlů a pohledů. Zdroje jsou - jak je naším dobrým zvykem - v extrémním rozlišení. To znamená 50 megapixelů a víc (ano, skládáme i panoramata).

Zbraně

A jako bonus jsme pak nafotili hromadu drobných doplňků. Dobové telefony, hodiny, rádia, televize, vázy i svícny. Prostě jsme opět udělali všechnu práci za vás, abyste se mohli věnovat tomu zábavnému. Totiž montážím.

Dopravní prostředky

Technická kvalita

USB Flash obsahuje přes pět stovek souborů ve formátu JPEG a PNG. Drtivá většina zdrojů je nafocena v 50mpx rozlišení na Canon 5DS R a profesionálně převedena z RAWu. Některé zdroje pak mají dokonce 100 a více MPX. Můžete je tedy použít do jakkoliv ambiciózního projektu. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a mohou se po spuštění ostrého prodeje změnit.

Podmínky předprodeje

Zdroje #4 jsou aktuálně v předprodeji za zvýhodněnou předprodejovou cenu 1.690 Kč. Série bude k dispozici 31. srpna, kdy jí začneme rozesílat a kdy začne platit plná cena 2.490Kč.

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper's Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

web: www.stanislavpetera.com

Hodnocení

DVD jsem obdržela minulý týden a chodím teď z práce dřív, abych se podle nich mohla učit a vytvářet ty změny na zdrojových fotografiích. :o) Myslím si, že je to velmi povedená série, jsem nadšená. Moc děkuji, jen tak dál, vámi tvořené materiály na trhu chybí...
-- J. Voleská

DVD Profesionalni postprodukce dorazili, videl som ich na dvakrat a nemozem spavat... su uplne namakane, kvalita zvuku je vyborna, obraz perfektny... myslim, ze keby som k nim posadil mojho psa, tak sa musi naucit retusovat... vsetkym odporucam
-- Martin Krystýnek

DVD jsou naprosto uzasna :) perfektni zpracovani, jednoduche a srozumitelne vedeni, rychle dosazeni vysledku i vyborna technicka kvalita :)
-- -- Marie Korpancová

Tak jsem viděl celou novou serii a je perfektní po všech stránkách (kvalita, zvuk, obsah). Mám již tu první a serii o světle a pokaždé mi to přinese něco nového. Nebo se dozvim jak něco co používám dělat jednodušeji. Je dobře, že druhá serie vznikla. Určitě pokračujte dál.
-- Jiří Granilla

 

DVD edici Profesionální Postprodukce v3 mohu vřele doporučit všem fotografům, kteří se věnují nebo chtějí věnovat portrétní a reklamní fotografii a mají chuť své fotky výrazně upravovat. Jedná se o kvalitní produkt, u kterého platí, že za zaplacenou částku dostanete mnohem víc informací, než byste mohli čekat.
Recenze na Fotoradce.cz

Ze své zkušenosti mohu říct, že zejména postupy zmíněné pro retuše a maskování jsou věci, které mi ušetřily spoustu času. Těch sedm hodin rozhodně stálo za to.
Recenze na Designportal.cz

Výuková sada je zaměřena především na portrétní, módní a reklamní fotografii, a proto pokud vás tato oblast zajímá a rádi byste se v ní zdokonalili, rozhodně mohu výuková DVD od Light Garden academy doporučit. Nejenže se naučíte perfektně ovládat pokročilé nástroje Photoshopu, ale nahlédnete i pod pokličku toho, jak se dělají profesionální retuše a fotomontáže.
Recenze na Fotografove.info

Profesionální postprodukce v3 je již třetí řadou DVD zabývající se postprodukcí, oproti předchozím popisuje více triků, které zrychlí a usnadní práci, a přibyly pokročilé techniky pro práci s barvami a tonalitou. Došlo nejen k posunu v kvalitě obrazu i zvuku, ale i ke zlepšení lektorských schopností autora.
Recenze v časopisu Digitální Foto / Leden 2015

1.690 Kč
(65 EUR)
včetně DPH
Dočasně vyprodáno

DVD jsem obdržela minulý týden a chodím teď z práce dřív abych se podle nich mohla učit! Velmi povedená série, jsem nadšená
-- J. Voleská

DVD Profesionalni postprodukce dorazili, videl som ich na dvakrat a nemozem spavat... su uplne namakane, kvalita zvuku je vyborna, obraz perfektny...
-- Martin Krystýnek

DVD jsou naprosto uzasna :) perfektni zpracovani, jednoduche a srozumitelne vedeni, rychle dosazeni vysledku i vyborna technicka kvalita :)
-- -- Marie Korpancová

 

Academy / Výuková videa / Profesionální Postprodukce: Zdroje #4