« zpět

Doprava a platba

Zvolte ten nejvhodnější způsob dopravy a platby

Údaje o provozovateli:

Light Garden Academy s.r.o.        
Jaurisova 515/4 
14000 Praha 4
IČO: 08995052
DIČ: CZ08995052
Spisová značka: C 328837 vedená u Městského soudu v Praze

Expedice:

Zboží expedujeme obvykle následující pracovní den (v případě platby převodem v den následující
po připsání platby na náš účet). V ČR je zboží doručováno během 4 pracovních dnů, na Slovensko
počítejte s 5-6 pracovními dny.

Způsoby doručení:

Zboží zasíláme jako balík Českou Poštou, cena doručení do ČR je 69 Kč, na Slovensko 99 Kč (4 EUR).
Pokud na objednávku spěcháte, je možno po Praze použít kurýra - v tom případě nás ale prosím
telefonicky kontaktujte předem.

Nabízíme také možnost doručení přepravní službou PPL. Cena doručení je 99 Kč pro ČR, 5 EUR pro SR.

Pokud Vám ani kurýr není dost rychlý, můžete DVD zakoupit u některého z našich distributorů, případně zvolit stažení online.

Způsoby platby:

Dobírkou: platba na dobírku je možná jak po ČR (19 Kč příplatek), tak nově i po SR (2 EUR příplatek),
v případě že zvolíte doručení přepravní službou PPL. Platba na dobírku není možná u produktů, které
jsou v předprodeji.
Převodem: platba převodem je zdarma, použijte prosím číslo účtu a VS, které najdete na faktuře v příloze emailu potvrzujícího vaši objednávku. Platby převodem párujeme ručně, okamžitá platba tedy většinou vaši objednávku neurychlí. Pro nejrychlejší doručení/odeslání použijte prosím platbu PayPalem.
PayPal: platba je zdarma, výhodou je její okamžité zpracování, takže vaše objednávka může odejít hned.

Výuková videa

Všechna videa jsou ve Full HD rozlišení ve formátu .mp4 a zasíláme je na buď na USB Flash, nebo můžete při objednávce zvolit online stažení. Přehrát je můžete na jakémkoliv počítači (Windows i Mac) a většině tabletů.

V případě, že objednáte více než jednu sérii se vždy snažíme použít co nejmenší počet nošičů (USB Flash), série vám tedy mohou přijít na jednom disku. Pokud chcete jednotlivé série jednotlivě, informujte nás o tom prosím v poznámce objednávky.

Vyhrazujeme si právo zákazníka odmítnout bez udání důvodu, v tom případě vracíme plnou cenu objednávky.

Podmínky účasti na semináři:

Místo na semináři je rezervované po úhradě plné ceny semináře.

Storno podmínky u jednodenních, zážitkových, víkendových a online seminářů:

V případě písemné omluvy (emailem) účastníka nejdéle 2 měsíce (60 dní) předem vracíme plnou cenu semináře. U písemné omluvy 59-30 dní vracíme 50% z ceny. Při omluvě kdykoliv později je uhrazená částka nevratná. Účastník si za sebe může najít náhradu, změna jmen účastníků je možná. V případě, že je seminář zrušen z naší strany, vracíme plnou částku.

Storno podmínky u Intenzivního výcviku, Mistrovského výcviku, uzavřených seminářů, Expedic a Fototábora a Filmového svícení:

Uhrazená částka je nevratná, je ale možno si za sebe najít náhradu, nebo se (při omluvě minimálně 30 dní předem) jednou přehlásit na jiný termín. Semináře pořádáme většinou dvakrát do roka, na jaře a na podzím. V případě, že u semináře neplánujeme další opakování, je možné se náhradou přehlásit na seminář jiný. V případě, že je seminář zrušen z naší strany, vracíme plnou částku.

Platba na splátky u Intenzivního výcviku, Mistrovského výcviku, Expedic a Fototábora:

Seminář je možné uhradit ve dvou stejně velkých splátkách. Obě jsou hrazeny na stejné číslo účtu a se stejným variabilním symbolem. Ten najdete na faktuře, která vám přijde okamžitě po potvrzení objednávky. První splátka slouží jako rezervace místa na semináři, měla by tedy odejít co nejdříve, druhou je třeba uhradit do 30ti dnů od registrace, nejpozději ale 14 dnů před začátkem semináře.

V případě, že druhá splátka není uhrazena ve 30ti denní splatnosti můžeme rezervaci zrušit a místo postoupit dalšímu zájemci. Dosud uhrazená částka se pak přesouvá jako záloha na další termín konání stejného semináře.

A nakonec:

Na všech seminářích si vyhrazujeme právo změny počtu účastníků, lektora, přesného znění programu a místa konání. V případě, že zásah vyšší moci znemožní konání semináře v původním termínu, vyhrazujeme si právo přesunout účast na náhradní termín.Vyhrazujeme si také právo účastníka odmítnout bez udání důvodu, v tom případě vracíme plnou cenu semináře.

 

Academy / Doprava a platba