« zpět

Online seminář: Nástroje AI pro fotografy 2.0

Přidejte se k revoluci

DATUM KONÁNÍ: 18.02.2024 až 18.2.2023
MÍSTO KONÁNÍ: Online

Obsah Fotogalerie O přednášejícím

Nahradí fotografy umělá inteligence? Bude naše práce ještě potřeba? A hlavně - je to vůbec k něčemu? Dají se nástroje jako ChatGPT nebo Midjourney použít i v naší práci? Spoustu fotografů, retušérů, grafiků i ilustrátorů chytá v posledních měsících těžká panika.

Buďte v klidu. AI je skvělá věc.

Na novém online semináři vám ukážeme proč. Jak jednotlivé nástroje smysluplně použít. Jak na AI hodit otravné a nezábavné činnosti, kterých bychom se nejraději zbavili (a teď konečně můžeme!). Ale hlavně jak AI využít k tomu, abychom byli kreativnější, šťastnější a naše fotky lepší.

Všechny relevantní nástroje jsme prozkoumali za vás. Seskládali do robustního workflow, otestovali na reálných projektech a výsledky vám představíme na jedinečném online semináři. Čekat můžete otevření naprosto nových obzorů, usnadnění práce, ale hlavně svobodu. Svobodu tvořit. Svobodu zkoumat. Svobodu posouvat hranice a netrávit čas věcmi, které jako fotograf nechcete dělat. To všechno totiž AI přináší.

Obsah semináře

1. část: Workflow, nástroje

Seminář, který jsme pro vás připravili, se vám bude líbit hned z několika důvodů. Především se na něm podíváme na AI z praktického pohledu fotografa. Budeme se věnovat nejen tomu, k čemu AI slouží, ale také tomu, jaké nástroje jsou k dispozici, kde se dají použít a jak je efektivně začlenit do našeho workflow. Tuto první část semináře určitě nechcete propásnout!2. Část: ChatGPT
(Příprava, scénář, produkce, marketing)

ChatGPT je neuvěřitelně užitečným pomocníkem. Nejenže nám pomáhá sehnat ideální lokace, radí s kostýmy či doporučuje, kde hledat modely, ale dokáže nám i poradit s historickými reáliemi a technickou stránkou focení. A nejen to. ChatGPT umí psát i vynikající texty pro webové stránky, blogy a emailové šablony. S jeho pomocí se můžeme plně soustředit na tvorbu. Kreativitu. A fotky. Aniž bychom se museli starat o otravné detaily.

3. Část: Midjourney
(Storyboardy, vizuální styl, bar. tónování)

Třetí část bude neuvěřitelná kreativní jízda na vlnách Midjourney. Díky této magické platformě se dokážete rychle a efektivně dostat ke svému vysněnému projektu. Už nebudete muset trávit hodiny brainstormingem, storyboardováním, testováním lokací, hledáním vizuálního stylu a barev, nebo tvorbou ilustrací. Midjourney to všechno zvládne během chvilky. Zadarmo. Nejlepší na tom ale je, že Midjourney dokáže rozbít i ty nejtěžší kreativní bariéry, které vás jako fotografa drží v realitě na uzdě.


Praktické informace:

Online seminář: Nástroje AI pro fotografy se bude konat v neděli 18. února 2024 mezi 9-16h. Účastnit se můžete z pohodlí domova. Zahrnovat bude teoretické i praktické bloky, po kterých bude vždy prostor na dotazy. Na konci semináře dostanete záznam celé akce a PDF se shrnutím celého postupu.

Budete potřebovat vlastní počítač a připojení k internetu. Seminář probíhá na bezplatné platformě Zoom Webinars, nepotřebujete vlastní kameru ani mikrofon. Pozvánky na online událost rozešleme týden před začátkem akce. Počet míst na tomto semináři je omezen. 


Galerie:

iv-nike-magic
iv-LGSparta_1270x7004-sm
iv-kluk
iv-adler-11-newyork
iv-adler-1-letadlo
iv-adler-2-letadlo
iv-carte-noire
iv-philippine-2-final
iv-honza-final
iv-saman-final
iv-babicky-final
iv-dali-final
iv-sheshadri-final
iv-fei-final
iv-philippine-final
iv-jezero-final
iv-pm-2010-1
iv-livducci
iv-dv-beauty
iv-03
iv-02
iv-04
iv-little-girl-blue
iv-dolce-vita-painting-cover
iv-dolce-vita-painting-1
iv-dv-superdiva-03
iv-moonlight
iv-harpers-bazaar-1
iv-harpers-bazaar-2
iv-dv-les-01
iv-dv-les-03

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper's Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

web: stanislavpetera.net

Christian Třeba

Christian je web developer, analytik, marketér a expert na internetovou reklamu. Jeho rozsáhlé znalosti stojí za úspěchem Light Garden Academy v temných vodách českého internetu.

Krom toho vede Christian vlastní úspěšnou fotografickou značku, takže dokáže analyzovat, popsat, ale hlavně vyřešit problémy, na které většina fotografů narazí ve chvíli, kdy chtějí začít aktivněji pracovat s internetovou reklamou.

1.990 Kč
(79 EUR)
včetně DPH
obsazeno
 

Academy / Semináře / Online seminář: Nástroje AI pro fotografy 2.0