« zpět

Online seminář: Retušérem na plný úvazek

Jak získat a dlouhodobě udržet zákazníky

DATUM KONÁNÍ: 18.06.2023 až 18.6.2023
MÍSTO KONÁNÍ: Online

Obsah Fotogalerie O přednášejícím

Jedinečný online seminář, který vám pomůže přetavit koníček v plnohodnotnou kariéru. Dozvíte se, co všechno byste jako komerční retušér měli znát a umět. Jak by mělo vypadat vaše portfolio, kdo jsou potenciální klienti i jak je získat. Věnovat se budeme jednotlivým specializacím, bezbolestné komunikaci s klienty, marketingu i budování značky.

Počet míst na semináři: 20
Počet volných míst: 0

Seminář je navržen pro aspirující retušéry a fotografy, kteří se chtějí ponořit do světa profesionální retuše a naučit se, jak z ní udělat úspěšnou kariéru. Seminář bude rozdělen na čtyři hlavní části.


Obsah semináře

Základní dovednosti a specializace


Dozvíte se, co je retuš, jaký je její účel a proč si vás budou klienti objednávat. Probereme, jaké je technické minimum, které musíte zvládnout. Jak se specializovat v konkrétních oblastech, jako jsou módní a beauty retuš, reklamní a produktová fotografie či kreativní a umělecká retuš. Nebudou chybět ani praktické ukázky dobré i špatné retuše, konkrétních zadání klientů a spousta praktických rad.

Průběh zakázky, workflow a praktická ukázka


Ve druhé části se naučíte, jak pracovat s konkrétní zakázkou. Jak od začátku správně komunikovat s klientem a pochopit jeho požadavky. Kde mají místo reference, jak nakládat s verzemi, připomínkami i případnými změnami. Nebude chybět ani organizace práce, správa souborů nebo tipy pro opravdu efektivní pro práci.


Tvorba neprůstřelného portfolia


Třetí část bude zdaleka nejdůležitější. Naučíte se, jak vyrobit portfolio, na které se budou slétat klienti z celého světa. Co v něm nesmí chybět, jak ho rozvíjet i jak ho postupně stavět směrem do vytoužené specializace. Věnovat se budeme i sociálním sítím a tomu, jak je využít v propagaci.

Marketing, cenotvorba, klienti a vztahy


V poslední části všechny nabyté zkušenosti převedeme do praxe, kariéry a nakonec i peněz. Naučíte se, jak najít pro vaši práci klienty. Jak je efektivně oslovit, přetavit kontakty v konkrétní zakázky i jak dlouhodobě budovat a udržovat vztahy. Rozsáhlou kapitolu budeme věnovat marketingu, cenotvorbě a dlouhodobému budování kariéry.

 

Praktické informace:

Online seminář Retušérem na plný úvazek se bude konat v neděli 18. června 2023 mezi 9-16h. Účastnit se můžete z pohodlí domova. Zahrnovat bude teoretické i praktické bloky, po kterých bude vždy prostor na dotazy. Na konci semináře dostanete záznam celé akce a PDF se shrnutím celého postupu.

Počet míst na semináři: 20
Počet volných míst: 0

Budete potřebovat vlastní počítač a připojení k internetu. Seminář probíhá na platformě Zoom Webinars, nepotřebujete vlastní kameru ani mikrofon. Pozvánky na online událost rozešleme týden před začátkem akce. Počet míst na tomto semináři je omezen. 

Galerie:

iv-nike-magic
iv-LGSparta_1270x7004-sm
iv-kluk
iv-adler-11-newyork
iv-adler-1-letadlo
iv-adler-2-letadlo
iv-carte-noire
iv-philippine-2-final
iv-honza-final
iv-saman-final
iv-babicky-final
iv-dali-final
iv-sheshadri-final
iv-fei-final
iv-philippine-final
iv-jezero-final
iv-pm-2010-1
iv-livducci
iv-dv-beauty
iv-03
iv-02
iv-04
iv-little-girl-blue
iv-dolce-vita-painting-cover
iv-dolce-vita-painting-1
iv-dv-superdiva-03
iv-moonlight
iv-harpers-bazaar-1
iv-harpers-bazaar-2
iv-dv-les-01
iv-dv-les-03

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper's Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

web: stanislavpetera.net

Christian Třeba

Christian je web developer, analytik, marketér a expert na internetovou reklamu. Jeho rozsáhlé znalosti stojí za úspěchem Light Garden Academy v temných vodách českého internetu.

Krom toho vede Christian vlastní úspěšnou fotografickou značku, takže dokáže analyzovat, popsat, ale hlavně vyřešit problémy, na které většina fotografů narazí ve chvíli, kdy chtějí začít aktivněji pracovat s internetovou reklamou.

1.990 Kč
(79 EUR)
včetně DPH
obsazeno
 

Academy / Semináře / Online seminář: Retušérem na plný úvazek