« zpět

Zážitkový seminář: Inferno II (Mad Max)

Neopakovatelný zážitek, jedinečné zkušenosti.

DATUM KONÁNÍ: 24.06.2023 až 24.6.2023
MÍSTO KONÁNÍ: Praha

Obsah Fotogalerie O přednášejícím

Pusťte svého vnitřního pyromana ze řetězu! Zážitkový seminář Inferno sklidil naprosto bouřlivou odezvu a fotky z něj zdobí portfolia spousty šťastných fotografů.

Tak jsme si řekli, že je na čase lehce přitopit. Inferno II bude akce, o které budete jednou vyprávět svým vnoučatům. Oheň, plamenomety, hořící auta. A k tomu dekorace i kostýmy z post-apokalyptického světa Mad Maxe. Kombinace, kterou už nikdy nikde neuvidíte.

Naučíte se bezpečně fotit oheň v malém i velkém, spolupracovat s umělci a pyrotechniky a zvládat rozsáhlé scény. Tentokrát budeme mít k dispozici i hasiče, několik aut na zapálení a opravdu hodně benzínu.

Zážitkový seminář Inferno II je jedinečná akce, na které si vyzkoušíte jedinečné efekty v bezpečném prostředí a pod vedením špičkových profesionálů. Odnesete si fotky, jaké v čechách nikdo nemá.

Počet míst: 12
Počet volných míst: 0

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o bezpečnosti, možnostech práce s ohněm a jednotlivými formami, které může zaujímat. Rozebereme také svícení, které se k ohnivému focení hodí a technické problémy, které mohou nastat.

Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a naprosto epickou lokaci. A samozřejmě profesionální tým pyrotechniků, a performerů. Na úrovni, kterou v čechách nenajdete.Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní dát podobné focení dohromady sami. Bezpečně, jednoduše a opakovaně.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.


 

Program semináře

Seminář se koná v sobotu 24. června 2023 v industriálním komplexu Poldi Kladno.

Počet míst: 12
Počet volných míst: 1

07.00 - 09.00 - Briefing: Základy, bezpečnost, jednodušší efekty
09.00 - 12.00 - Focení
12.00 - 13.00 - Pauza na oběd
13.00 - 14.00 - Briefing: Svícení, větší scény a rozměrné, náročné efekty
14.00 - 17.00 - Focení

Co vás čeká:

Výroba pochodní, výroba Molotova koktejlu, tvarování ohně na zemi i v prostoru. Malé i obří plamenomety a ohnivé efekty s jiskrami. svícení ohně. Práce s umělci, výbuchy, bezpečnost práce u velkých scén a nakonec zapálíme i pár aut. Krom toho budete mít k dispozici špičkové performery, kteří s ohněm dokážou doslova zázraky.

Praktické informace:

Seminář se koná v sobotu 24. června 2023 od 9h ráno do 17h večer v komplexu Poldi Kladno. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Galerie:

iv-nike-magic
iv-LGSparta_1270x7004-sm
iv-kluk
iv-adler-11-newyork
iv-adler-1-letadlo
iv-adler-2-letadlo
iv-carte-noire
iv-philippine-2-final
iv-honza-final
iv-saman-final
iv-babicky-final
iv-dali-final
iv-sheshadri-final
iv-fei-final
iv-philippine-final
iv-jezero-final
iv-pm-2010-1
iv-livducci
iv-dv-beauty
iv-03
iv-02
iv-04
iv-little-girl-blue
iv-dolce-vita-painting-cover
iv-dolce-vita-painting-1
iv-dv-superdiva-03
iv-moonlight
iv-harpers-bazaar-1
iv-harpers-bazaar-2
iv-dv-les-01
iv-dv-les-03

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper's Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

web: stanislavpetera.net

5.990 Kč
(243 EUR)
včetně DPH
obsazeno
 

Academy / Semináře / Zážitkový seminář: Inferno II (Mad Max)