« zpět

Zážitkový seminář: SWAT / NVG

Neopakovatelný zážitek, jedinečné zkušenosti.

DATUM KONÁNÍ: 03.09.2022 až 3.9.2022
MÍSTO KONÁNÍ: Praha

Obsah Fotogalerie O přednášejícím

Láká vás fotit s vojáky, policií nebo ozbrojenými složkami? Chcete se naučit, jak pracovat s týmem operátorů, svítit lidi, výstroj, zbraně i komplexní prostředí a tvořit nekompromisní fotky, které jako kdyby vypadly z akčního filmu? Čtěte dál. Přesně pro vás jsme totiž připravili zážitkový seminář, nabitý akcí, zkušenostmi i praktickými radami.

Tento termín semináře bude zaměren především na noční práci operátorů zásahového týmu speciální jednotky. Noční vidění, lasery, taktické slaňování a CQB taktika v komplikovaném prostoru nádherné viktoriánské čističky odpadních vod v Bubenči.

Počet míst: 15
Počet volných míst: 0

Odnesete si jak nové technické znalosti a dovednosti, tak špičkové fotky portfolia. Seminář bude rozdělen na dvě části. Začneme briefingem, kde probereme technickou stránku věci, povíme si něco o svícení, kompozici, práci s týmem a taktické stránce focení. Následovat bude praktická část, ve které si sami všechno vyzkoušíte. Dostanete k dispozici světla, tým asistentů a naprosto epickou lokaci. A samozřejmě profesionální tým operátorů v kompletní výstroji na úrovni, kterou v čechách nenajdete.Na konci dne budete mít jak dechberoucí fotky do portfolia, tak technické znalosti, které vám umožní podobné focení dát dohromady sami. A je vcelku jedno, jestli chcete fotit pro kamarádův airsoftový tým, nebo útvar rychlého nasazení.

Jednodenní seminář je určen pro malou skupinu účastníků. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.


 

Program semináře

Seminář se koná 3. září 2022 ve staré čistírně odpadních vod v Praze Bubenči.
Počet míst: 15
Počet volných míst: 0

09.00 - 10.00 - Briefing: Světlo, kompozice, taktika, seznámení s výstrojí a NVG taktikou
10.00 - 12.00 - Focení
12.00 - 13.00 - Pauza na oběd
13.00 - 14.00 - Briefing: Pokročilé svícení, focení v akci
14.00 - 17.00 - Focení

Praktické informace:

Seminář se koná 3. září 2022 od 9h ráno do 17h ve staré čistírně odpadních vod v Praze Bubenči. Cena nezahrnuje dopravu na místo, ubytování ani stravu. Budete potřebovat vlastní fotoaparát s objektivy, které běžně používáte. Počet míst na tomto workshopu je omezen. Podmínkou účasti je rutinní ovládání foťáku, alespoň lehké zkušenosti s focením lidí a vlastní doprava na místo.

Galerie:

iv-nike-magic
iv-LGSparta_1270x7004-sm
iv-kluk
iv-adler-11-newyork
iv-adler-1-letadlo
iv-adler-2-letadlo
iv-carte-noire
iv-philippine-2-final
iv-honza-final
iv-saman-final
iv-babicky-final
iv-dali-final
iv-sheshadri-final
iv-fei-final
iv-philippine-final
iv-jezero-final
iv-pm-2010-1
iv-livducci
iv-dv-beauty
iv-03
iv-02
iv-04
iv-little-girl-blue
iv-dolce-vita-painting-cover
iv-dolce-vita-painting-1
iv-dv-superdiva-03
iv-moonlight
iv-harpers-bazaar-1
iv-harpers-bazaar-2
iv-dv-les-01
iv-dv-les-03

Stanislav Petera

Módní a reklamní fotograf, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper's Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

web: stanislavpetera.net

4.990 Kč
(199 EUR)
včetně DPH
obsazeno
 

Academy / Semináře / Zážitkový seminář: SWAT / NVG