« zpět

Soutěžte o ceny za více než 30.000Kč!

Zaujala vás myšlenka stát se profi fotografem nebo retušérem, ale stále váháte? Chtěli byste mít doma jednu z našich proslavených kolekcí, ale zatím jste se neodhodlali si ji pořídit? Nebo prostě jen máte chuť zkusit svoje štěstí, trochu si zasoutěžit a porovnat se s ostatními?

Připravili jsme pro vás soutěž, kde budete mít k tomu všemu příležitost a tomu nejlepšímu bude odměnou nezapomenutelný zážitek... ale ani další nepřijdou zkrátka.

A co že to vlastně máte udělat?

Je to docela prosté: pošlete nám na email soutez@lightgarden.cz fotku, kterou považujete za svou nejlepší, vaši vlajkovou loď, a to ve dvou fázích: před úpravami a po úpravách (retuších). Na jejím námětu nezáleží, musí se hlavně líbit, zaujmout, pobavit ostatní.

Obě fotky, včetně jména autora, zveřejníme ve zvláštním albu na našem Facebooku, kde se jimi ostatní budou moct pokochat a především je ohodnotit. Každý uživatel bude mít možnosti podle svého uvážení a jemnocitu ohodnotit fotky, které mu nejvíce padly do oka.

Vyhodnocení bude jednoduché. 22. září ve 20.00 hlasování uzavřeme a hlasy jednotlivých fotek sečteme. Směrodatný bude počet liků.

A na co se ti nejúspěšnější mohou těšit?

První cena bude dech-beroucí. Vítěz získá místo v hodnotě bezmála 15.000 Kč na týdenním intenzivním fotografickém výcviku módní a reklamní fotografie v termínu 4.-10.11.2013.

Držitel stříbrné medaile obdrží tři komplety od Light Garden Academy: Světlo, Profesionální Postprodukce v2 a PPv2: Speciální Techniky.

Na třetí příčce se vás potěšíme jedním kompletem výukových DVD z našeho sortimentu dle vlastního výběru.

Ostatním soutěžícím popřejeme hodně štěstí až dostanou svojí příští šanci a snad také radost ze hry.

V případě, že by výherci jeho cena z jakéhokoliv důvodu časového nebo jiného nevyhovovala, je možné svou výhru převést na jiného šťastlivce. To vše po vzájemné domluvě.

Upozornění, čtěte pozorně!

Je zcela povoleno do soutěže zapojit vlastní fanoušky (jestli máte fanpage na FB) a vyhrát s jejich přispěním. Pokud ale zjistíme, že účastník s největší pravděpodobností podvádí (například mu u fotky přibývají liky od fanoušků z Kazachstánu, Bolívie nebo Somálska), nebo dokonce nakupuje hlasy (fotka je sdílená na zcela nesouvisejících stránkách atd) vyhrazujeme si právo ze soutěže ho vyřadit, a to bez jakékoliv diskuze a bez náhrady. Uděláme všechno pro to, aby soutěž byla férová!

Nechť klání započne!

 

Academy / Soutěže / Soutěžte o ceny za více než 30.000Kč!