« zpět

Zajímavosti

hm-mini

Severský řetězec H&M, patřící mezi nejpopulárnější konfekční sítě u nás, představil v uplynulých dnech nejen základ šatníku pro jaro a léto nadcházejícího roku, ale také dlouho očekávané kousky ze spolupráce s módním domem Lanvin. »

shooting-nahled

Projekt Shooting Fashion Stars dává již sedmým rokem příležitost a prostor nastupujícím módním designérům k prezentaci děl před širokou odbornou i laickou veřejností. Druhá část. »

shooting-nahled

Projekt Shooting Fashion Stars dává již sedmým rokem příležitost a prostor nastupujícím módním designérům k prezentaci děl před širokou odbornou i laickou veřejností. Snaží se tak popřít jakési oblíbené dogma, že v České republice neexistuje žádná vlastní fashion scéna. Letošní ročník se udál ve středu 20.10. v pražských Holešovicích a my jsme byli při tom. »

modni-trendy-ikonka

Na zářivě osvětlených molech módních metropolí sice právě probíhají prezentace designérských kolekcí pro příští rok, kalendář však neúprosně oznamuje teprve začátek podzimu roku 2010. A ani pro ten nezapomněli návrháři vyslat na světlo světa své nejlepší nápady... »

m-nahled

Úvodem Informační sondáž po malých galeriích / výstavních prostorech v českých městech - Praha, Ústí nad Labem a Zlín. Chtěla bych tyto projekty… »

berlin-nahled

Kam v Berlíně?!   Byla jsem nedávno v Berlíně na berlínském Biennale, kde bohužel nebylo moc kvalitní zastoupení fotografie, tudíž jsem musela… »

machajovamahr-nahled

V těchto dnech probíhají společně dvě výstavy v prostorách Fotograf Studio, Školská 28, Praha 1. Fotograf Studio mělo premiéru v roce 2009, kdy proběhla… »

1 2 3 4 ... poslední
 

Magazine / Články / Zajímavosti