« zpět

Články od autora: Eva Došková

chauve-nahled

Francouz Patrick Chauvel patří mezi nejproslulejší válečné fotografy své generace. Letos již poněkolikáté zamířil na Fakultu sociálních věd (FSV) Univerzity Karlovy předat své zkušenosti a příběhy mladým budoucím novinářům. »

hm-mini

Severský řetězec H&M, patřící mezi nejpopulárnější konfekční sítě u nás, představil v uplynulých dnech nejen základ šatníku pro jaro a léto nadcházejícího roku, ale také dlouho očekávané kousky ze spolupráce s módním domem Lanvin. »

shooting-nahled

Projekt Shooting Fashion Stars dává již sedmým rokem příležitost a prostor nastupujícím módním designérům k prezentaci děl před širokou odbornou i laickou veřejností. Druhá část. »

shooting-nahled

Projekt Shooting Fashion Stars dává již sedmým rokem příležitost a prostor nastupujícím módním designérům k prezentaci děl před širokou odbornou i laickou veřejností. Snaží se tak popřít jakési oblíbené dogma, že v České republice neexistuje žádná vlastní fashion scéna. Letošní ročník se udál ve středu 20.10. v pražských Holešovicích a my jsme byli při tom. »

pug-small

Gareth Pugh, módní polobůh britské národnosti, aktuálně stejně jako většina světových špiček žijící v Paříži, nepřestává publikum přivádět do úžasu novými a novými nápady, držícími si však stále pověstný civilně pompézní rukopis. »

amfcr-nahled

Ačkoliv Praha nepatří mezi světové módní metropole, v tuzemských magazínech se často objevují velice kvalitní práce, stejně jako práce Čechů v magazínech zahraničních. A o kterých fotografických tvůrcích že je řeč? »

modni-trendy-ikonka

Na zářivě osvětlených molech módních metropolí sice právě probíhají prezentace designérských kolekcí pro příští rok, kalendář však neúprosně oznamuje teprve začátek podzimu roku 2010. A ani pro ten nezapomněli návrháři vyslat na světlo světa své nejlepší nápady... »

 

Přehled článků